NWS

BELANGRIJK: update je NWS-profiel

Gepubliceerd op 18-06-2014 at 11:33

Om onze leden zo goed mogelijk geïnformeerd te houden en hen op de hoogte te houden van activiteiten dichtbij hen in het buitenland, vragen wij om zoveel mogelijk leden om hun profiel te updaten! Als wij beter op de hoogte zijn van waar onze leden zich bevinden is het makkelijker voor ons om te zien waar wij onze aandacht moeten richten. Dit helpt er ook bij als wij een budget samenstellen voor jullie lokale NWS-clubs, want wij kunnen dan zien hoe groot deze ongeveer is

Je kan je profiel makkelijk bijwerken; als je ingelogd bent kan je ┬ábovenin naar ‘mijn profiel’ gaan en dan in de linkerkolom voor ‘Profielinformatie bewerken’ kiezen.

Je profiel informatie is overigens niet voor iedereen beschikbaar, alleen voor NWS.