Contact

Neem per e-mail contact op met de bestuursleden van NWS. Dit kan eveneens via onderstaand contactformulier.


Algemeen
Sharona Boonman, voorzitter: voorzitter@wereldwijdestudenten.nl
Marieke van der Gaag, secretaris: secretaris@wereldwijdestudenten.nl


Voorlichting voor scholieren en studenten
Jasper Kars, (tevens bestuurslid PR): voorlichting@wereldwijdestudenten.nl


NWS-Clubs
Wouter Jan de Graaf, bestuurslid Clubs & Netwerk (tevens bestuurslid PR): clubs@wereldwijdestudenten.nl


Events
Saartje Koning, Event Manager (tevens bestuurslid Penningmeester): events@wereldwijdestudenten.nl


Partners
Alan Rijnders, bestuurslid Partners: partners@wereldwijdestudenten.nl


Belangenbehartiging
Marieke van der Gaag, bestuurslid Belangenbehartiging: belangenbehartiging@wereldwijdestudenten.nl


Pers
Jasper Kars, bestuurslid PR (tevens bestuurslid Voorlichting): pr@wereldwijdestudenten.nl


Alumni
Laurien Maarleveld, bestuurslid Alumni: alumni@wereldwijdestudenten.nl


Webmaster
IT-ondersteuning wordt verzorgd door Sharona Boonman: it@wereldwijdestudenten.nl

Postadres

Stichting Nederlandse Wereldwijde Studenten
Bemuurde Weerd Oostzijde 1
3514 AN Utrecht

Klachten

Heb je een klacht over een bepaalde instantie of ondervind je obstakels tijdens (de voorbereiding op) je studie in het buitenland? Laat hier een bericht achter.

Stichting Nederlandse Wereldwijde Studenten (NWS/NEWS)

Geregistreerd bij de Kamer van Koophandel te Utrecht onder nr. 34277904.