Contact

Wil je op de hoogte blijven van de activiteiten en onderzoeken van NWS? Vind je het leuk om nieuwtjes te ontvangen omtrent studies en studeren in het buitenland? Meld je dan aan voor NWS-Nieuwsbrief! Je kunt je voor de maandelijkse nieuwsbrief aanmelden door lid te worden via de aanmeldknop op de startpagina of klik hier.


Neem per e-mail contact op met de bestuursleden van NWS.

Algemeen
Floris Leijten, voorzitter: voorzitter@wereldwijdestudenten.nl
Ilva Noa Stellingwerf, secretaris: secretaris@wereldwijdestudenten.nl


Voorlichting voor scholieren en studenten
Janna Bots, (tevens bestuurslid PR): voorlichting@wereldwijdestudenten.nl


NWS-Clubs
Joost Wardenier, bestuurslid Clubs & Netwerk (tevens Penningmeester): clubs@wereldwijdestudenten.nl


Events
Ilva Noa Stellingwerf, Event Manager (tevens secretaris): events@wereldwijdestudenten.nl


Partners
Rieuwert Lekkerkerker, bestuurslid Partners: partners@wereldwijdestudenten.nl


Belangenbehartiging
Maika van der Sluis, bestuurslid Belangenbehartiging (tevens bestuurslid Alumni): belangenbehartiging@wereldwijdestudenten.nl


Pers
Janna Bots, bestuurslid PR (tevens bestuurslid Voorlichting): pr@wereldwijdestudenten.nl


Alumni
Maika van der Sluis, bestuurslid Alumni (tevens bestuurslid Belangenbehartiging): alumni@wereldwijdestudenten.nl


Webmaster
IT-ondersteuning wordt verzorgd door Sharona Boonman: it@wereldwijdestudenten.nl

Postadres

Stichting Nederlandse Wereldwijde Studenten
Bemuurde Weerd Oostzijde 1
3514 AN Utrecht

Klachten

Heb je een klacht over een bepaalde instantie of ondervind je obstakels tijdens (de voorbereiding op) je studie in het buitenland? Laat hier een bericht achter.

Stichting Nederlandse Wereldwijde Studenten (NWS/NEWS)

Geregistreerd bij de Kamer van Koophandel te Utrecht onder nr. 34277904.