Contact

Neem per e-mail contact op met de bestuursleden van NWS. Dit kan eveneens via onderstaand contactformulier.


Algemeen
Marieke Burghoorn, voorzitter: voorzitter@wereldwijdestudenten.nl
Bene Colenbrander, secretaris: secretaris@wereldwijdestudenten.nl


Voorlichting voor scholieren en studenten
Tijdelijk vervuld door Marieke Burghoorn, (tevens bestuurslid voorzitter): voorlichting@wereldwijdestudenten.nl


NWS-Clubs
Roos Middelkoop, bestuurslid Clubs & Netwerk (tevens bestuurslid PR): clubs@wereldwijdestudenten.nl


Events
Marije Sluiskes, Event Manager (tevens bestuurslid Penningmeester): events@wereldwijdestudenten.nl


Partners
Bene Colenbrander, bestuurslid Partners (tevens bestuurslid Secretaris): partners@wereldwijdestudenten.nl


Belangenbehartiging
Florian Keulers, bestuurslid Belangenbehartiging: belangenbehartiging@wereldwijdestudenten.nl


Pers
Roos Middelkoop, bestuurslid PR (tevens bestuurslid Clubs): pr@wereldwijdestudenten.nl


Alumni
Bram Oosterlee, bestuurslid Alumni (tevens bestuurslid IT): alumni@wereldwijdestudenten.nl


Webmaster
IT-ondersteuning wordt verzorgd door Bram Oosterlee: it@wereldwijdestudenten.nl

 

Postadres

Stichting Nederlandse Wereldwijde Studenten
Kortenaerkade 11
2518 AX Den Haag

Klachten

Heb je een klacht over een bepaalde instantie of ondervind je obstakels tijdens (de voorbereiding op) je studie in het buitenland? Laat hier een bericht achter.

Stichting Nederlandse Wereldwijde Studenten (NWS/NEWS)

Geregistreerd bij de Kamer van Koophandel te Utrecht onder nr. 34277904.