Contact

Neem per e-mail contact op met de bestuursleden van NWS. Dit kan eveneens via onderstaand contactformulier.

Algemeen
Iris van der Heijden, voorzitter: voorzitter@wereldwijdestudenten.nl
Jarre Middeljans, secretaris: secretaris@wereldwijdestudenten.nl

Voorlichting voor scholieren en studenten
Jarre Middeljans, bestuurslid Voorlichting (tevens bestuurslid Secretaris): voorlichting@wereldwijdestudenten.nl

NWS-Clubs
Niels van Fraassen, bestuurslid Clubs & Netwerk (tevens penningmeester): clubs@wereldwijdestudenten.nl

Events
Josca Schoonejans, Event Manager (tevens bestuurslid PR): events@wereldwijdestudenten.nl

Partners
Pieter van der Meij, bestuurslid Partners: partners@wereldwijdestudenten.nl

Belangenbehartiging
Chiara Kessler, bestuurslid Belangenbehartiging: belangenbehartiging@wereldwijdestudenten.nl

Pers
Josca Schoonejans, bestuurslid PR (tevens bestuurslid Events): pr@wereldwijdestudenten.nl

Webmaster
IT-ondersteuning wordt verzorgd door Rick Hermans: it@wereldwijdestudenten.nl

Postadres

Stichting Nederlandse Wereldwijde Studenten
Kortenaerkade 11
2518 AX Den Haag

Klachten

Heb je een klacht over een bepaalde instantie of ondervind je obstakels tijdens (de voorbereiding op) je studie in het buitenland? Laat hier een bericht achter.

Stichting Nederlandse Wereldwijde Studenten (NWS/NEWS)

Geregistreerd bij de Kamer van Koophandel te Utrecht onder nr. 34277904.